MAAT a jejich singl POD HLADINOU v refrénu s Benem Cristovao

zdroj: archiv kapely_MAAT

 

Pod hladinou je hitovka z alba Ze tmy, který kapela vydala loni na podzim a pokřtila před několika dny. Aktuání verze siglu prošla úpravou, kterou refrény podpořil Ben Cristovao.

 

MAAT už dlouho budují své jméno na suverenním rapu a získávají si více a více fanoušků. Nebojí se siláckého postoje a je pravda, že jim to vychází. “Celá parta umělců a rapperů okolo labelu Blakkwood má stále více fanoušků a tak jsme se i my za Championship Music rozhodli podpořit je nejen Benovou účastí, ale pokusíme se singl dostat k lidem”, dodává Katka Nováková za Championship Music.

 

Na albu je aktuální singl ještě v syrovější verzi, pro klip se volila více písničková forma a Benův refrén ambice jasně podtrhuje.

“Stejně nemá cenu brečet nad tím co jsme jsme měli…”, otevírají singl první slova, ale je pravda, že přestože singl řeší smutné téma, nespadá k žádným klišé a baví až do konce. Fosco Alma odvedl jako producent práci na jedničku. Takovéhle postupy a stavby singlu v hip hopu dělá málokdo a je to velká škoda.

 

Natáčelo se westernovém městečku u Brna, kovboje ale nečekejte:

 

MAAT se rozhodli pro klip na co nejlepší úrovni, angažovali produční tým T vision, klip točili jeden víkend. Vůbec poprvé si MAAT zkusili nasnímat klip na profi kameru Red Epic, na obrazu je to znát. Uvidíme, jestli to ocení i diváci tuzemských TV, které by měly klip nasadit v nejbližších dnech.

 

Fosco Alma a L.D. z MAAT komentují se spokojeným výrazem ve tváři celou práci na videoklipu těmito slovy: „Natáčení bylo náročný, ale užili jsme si to. Věříme, že se lidem bude videoklip líbit. Je to vlastně náš první videoklip, kterej se točil na filmovou kameru na tuhle kameru Ten obraz je slast.“

 

MAAT čeká letní sezona v klubech a na vybraných open air akcích, minulý týden pokřtili ve skoro vyprodaném Rock Café svoje album, kmotrem jim byl právě i díky novému singlu Ben Cristovao. Zdá se, že česká scéna má další zajímavé jméno, které nezabřednete jen ve svém žánru.

 

více informací o MAAT najdete na jejich Facebooku – https://www.facebook.com/MAATrap webu Blakkwood a v neposlední řadě i na championship.cz