Lus3 a We On The Moon hosty březnového dílu Source of Noise djek QOTA!
9.3.2013
14.00

Druhou březnovou sobotu 9.3.2012 vám holčičí duo QOTA DJanes nabídne speciální víkendovou verzi jejich rezidentní noci Source of Noise. Tentokrát se bude jednat o večírek celkem multižánrový. Konat se bude už tradičně v pražském klubu Chapeau Rouge Underground. Jako hosty si QOTA přizvaly brněnskou pop-rockovou partu We On The Moon, u kterých je na spadnutí nová deska pod producentským dohledem Borise Carloffa a pražské taneční electro-popové LUS3, který zde odehrají svůj jediný jarní pražský koncert. Navíc se toho večera zhostí i role DJs.

 

Jako první se svým live vystoupením představí brněnská pětičlenná kapela We On The Moon. WOTM fungují teprve od roku 2009, i tak je vidět, že odhodlání a touha nezůstat jen jednou z mnoha kapel na tuzemské scéně, je žene neustále dopředu. Když nenašli label, který by jejich debutovou desku vydal, jednoduše se do toho pustili ve stylu Do It Yourself. Moc jsme chtěli mít konečně něco v ruce, tak jsme si to vydali DIY“, dodávají kluci. To něco je právě jejich první EP Trick Or Treat.

Kluci v novém roce úspěšně zabodovali se singlem Paralyzed, který jim produkoval, čerstvě oceněný vítěz hudebních cen Apollo, Boris Carloff. V populární T-music chart, se singl dokonce několikrát dostal až na stupeň vítězů.

Singl Paralyzed má v sobě to nejlepší, co ze sebe We On The Moon mohli dostat. Je originální, vtipný a skvěle našláplý – jen málokdy se mladé kapely dopracují k tak energickým věcem, které se vám zaryjí do paměti. We On The Moon se to ale jednoznačně podařilo. Paralyzed doprovází dotáhlý klip, který parta natočila převážně na Slovensku. Ze singlu je cítit patrný vliv kapel jako Foo Fighters, All American Rejects nebo All Time Low. Právě před poslední zmiňovanou skupinou měli We On The Moon to štěstí si loni zahrát. Stalo se tak ve vyprodaném pražském Paláci Akropolis. Skupina právě finišuje debutovou desku, která by měla vyjít už koncem února v produkci Borise Carloffa.

 

Jako další se představí, pro pražské publikum již známá electro-popová parta LUS3. Hravost, drzost a styl jsou hlavními atributy electro-punkové formace LUS3. Současnou podobu získala kapela na jaře roku 2009, kdy do kapely přišla zpěvačka Veronika Kratochvílová. Nezaměnitelný sound kapely vytváří elektronické samply, ostré kytarové linky a výrazný vokál. Kapela loni vydala své debutové album dot.coma ve studiu Golden Digital pod vedením producenta Michala Šťastného alias Amáka. Energická liveshow, podpořená módními outfity zpěvačky, mnohdy odkazující ke kapelám typu Yeah Yeah Yeahs, The Ting Tings, CSS nebo Robots In Disguise, je přesně to, co na jejich koncerty fanoušky láká. Kapela LUS3 na březnovém Source of Noise, zahraje jediný pražský koncert na delší dobu, proto byste si je v žádném případě neměli nechat ujít.

LUS3 se po koncertě také poprvé ujmou role DJs. Jejich hudební záběr je dost rozmanitý a protože LUS3 koncerty neflákají, ale hrají na maximum, je jasné, že i DJ set bude v tomhle stylu.

 

Start v Chapeau Rouge Underground ve 21:00.

www.facebook.com/qotadjs