Luno a Super Tuzex Bros. vyraží na turné!

foto: archiv_LUNO

 

Pražské kapely Luno a Super Tuzex Bros. po zimě o sobě dávají opět vědět a to tím, že si vyráží na společné jarní turné !

 

Chystá se jedinečné tour celkem o jedenácti zastávkách, na kterém projedou několik koutů naší republiky. První zastávka se rychle blíží a turné vypukne už tento týden a to v pátek, 17. ledna, v Děčíně a obě kapely v jeho průběhu budou objíždět celou republiku až do 22. února, kdy turné ukončí koncertem v Uherském Hradišti.

 

Členové obou kapel nemusíme ani představovat, protože nejsou nováčky na pódiích, ale cítí se na nich jako doma. Jejich projekty – Super Tuzex Bros., s frontmanem Tuzexem (Sunshine), plánují představit nový singl a spolu s ním i několik, zatím neprezentovaných, novinek z alba, které má vyjít na jaře 2014.

Ani kapela Luno s frontmankou Emou Brabcovou (ex- Khoba, Roe-Deer) není pozadu. Před jejich turné stihli vydat nové EP, které nese název Lifecycles.

 

Kapely si pro své turné nezapomněly pozvat i hosty a to Holden Caulfield, kteří je doprovodí na prvních dvou zastávkách tour. I Like You Hysteric, kteří se postarají o doprovod na pražském koncertně 12. února, kde jinde než v klubu Rock Café a nakonec kapela Radiostars, která odehraje koncert v Brně a to 19.února!

 

Jedná se o velmi zajímavou akci plnou hostů, kterou si rozdhodně nenechejte ujít!

 

Tour termíny:

17/1 DĚČÍN, GARAGE (+Holden Caulfield)
18/1 KLADNO, POLDOFKA (+Holden Caulfield)
30/1 PLZEŇ, ANDĚL MUSIC BAR (pouze Super Tuzex Bros.)
31/1 SUŠICE, TRADIČNÍ KLOUB
1/2 DOMAŽLICE, MOSKYTO (pouze Luno)
7/2 PŘIBICE, AQUA CLUB BAR
8/2 ZNOJMO, GOGO MUSIC KLUB
12/2 PRAHA, ROCK CAFÉ (+ I Like You Hysteric)
19/2 BRNO, MELODKA (+Radiostars)
20/2 OLOMOUC, JAZZ TIBET
21/2 BŘECLAV, PIKSLA
22/2 UHERSKÉ HRADIŠTĚ, KLUB MÍR