Lucie Vondráčková má nový videoklip „Co s tou touhou“ k chystanému albu, které vyjde 8.března

Když začít nový rok, tak s novým hitem. Řekla si Lucie Vondráčková a hned po odeznění posledních záchvějů silvestrovských oslav vydává novinkovou skladbu dokonce rovnou i v obrazové podobě. Pilotní singl z nové desky má název „Co s tou touhou“ a vznikl v autorské dílně světoznámé Kari Kimmel, která se proslavila jako autorka mnoha filmových a seriálových melodií (Grey’s Anatomy, Free Willy, The Office,  Walking Dead a další) a jejíž skladby zpívají třeba Demi Lovato, The Backstreet Boys, Ke$ha.

 

 „Kari cítí muziku podobně jako já. Propojuje taneční a folkovou scénu, v tom jsme si podobné. A zároveň se mi touhle deskou a filmem Rebelka otevřel i krásný Disney svět, pro který Kari často pracuje. Vážím si toho, že mi písničky upekla přímo na tělo“, pochvaluje si spolupráci zpěvačka.

 

Skladbu doprovází taneční videoklip, který je vzpomínkou na uplynulé léto. Natáčelo se v okolí krásně zrenovovaného mlýnu v pražském Prokopském údolí a na dalších místech Prahy.

„V Klipu jsme si společně s kamarádama z taneční skupiny IF projeli na korbě auta celou Prahu. Tak vás na tu společnou jízdu zvu!“

 

Nové album stříbrné Slavice Lucie Vondráčkové vyjde v den jejích narozenin 8. března a spolu s novou hitovkou „Co s tou touhou“ na něm objevíte i hit loňského léta z filmu Rebelka „Kdy vzlétnu já“ a krásný vánoční duet s Petrem Koláře „Vánoce bílý“ a mnoho dalších. Album vyjde pod značkou vydavatelství BrainZone.