Liwid nafotili v rámci tour nové promo fotky!

Karlovarská kapela Liwid, kterou jste mohli letošní rok zaznamenat na několika letních festivalech, majálesech a dalších akcích, vyrazí v prosinci na Pillow Fight Tour, které zakončí až na konci ledna v Bruntále.

 

Toto období patří maturitním plesům, a proto kapela Liwid přišla s originálním nápadem, jak zpestřit své tour a zároveň natočit svůj první oficiální videoklip na singl Blondýna z Londýna. Z každého města, které při svém tour Liwid navštíví se může přihlásit jedna škola (maturitní třída), která jako první pošle svou přihlášku do soutěže. O co půjde? Jedná se o „polštářovou bitvu blondýnek“, ta se bude natáčet na koncertě kapely Liwid při již zmíněné písni, Blondýna z Londýna, blondýnky můžou být přírodní, odbarvené nebo si pomoci parukou. Tyto bitvy budou následně použity do videoklipu. Jaké jsou ceny? Hlavní cenou je 10 000 Kč na maturitní ples, dále 4x koncert kapely Liwid, mobilní telefon Nokia v každém městě, a balíčky od kapely Liwid (CD, placka, tričko).

 více info: www.liwid.cz

 

 

Kapela Liwid také představuje nové promo fotky, které v rámci Pillow Fight Tour nafotili se svým novým módním partnerem Cropp Town. Tak se mrkněte jak jim to sluší ☺!