LINKIN PARK NAVŠTÍVÍ NAŠE POLSKÉ SOUSEDY!
5.6.2014
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00

foto: archiv_Linkin Park

Známá kalifornská kapela Linkin Park opět přicestuje na evropský kontinent. Chester se zbytkem své posádky vystoupí 5.6. v Polsku, na městském stadionu ve Vratislavi. Součástí této velkolepé události jsou i předskokani pop punkové scény Fall Out Boy.

 

Nu metalová kapela přišla vůbec poprvé na scénu se singlem One Step Closer. Téhož roku vydala své debutové album, které ji ihned vyhouplo na přední příčky prodejnosti a zajistila tak LP obrovský úspěch. Souběžně s vydáním desky Hybrid Theory následovala první koncertní šnůra, během které odehráli 324 koncertů. Prodali neuvěřitelných 29 milionu kusů.

 

Druhé studiové album nesoucí název Meteora se ve Spojených státech dostalo na třetí místo nejprodávanějších alb roku. Druhá deska jim přinesla několik hudebních ocenění a v tomto tempu pokračují i nadále. Za tu dobu fanoušci měli možnost poslechnout i skladby z dalších, kvalitně nabitých, alb jako Minutes to Midnight, A Thousand Suns i z poslední desky Living Things. Po skončení koncertního turné, jak to u nich bývá zvykem, zasednou s doladěnýma demáčema, texty do studia, aby zde vytvořili zcela novou kompilaci.

 

Koncert se koná u příležitostí oslav Vratislavi, která je i v příštích několika letech spojována s vystoupením dalších velkých rockových hvězd. Turné dvou významných kapel z Ameriky je možné zakoupit v síti eventim.cz od 162,00 PLN až po VIP lupeny v hodnotě 602,00 PLN což na eura vychází na necelých 144 eur. No nekup to!