Lindsey Stirling se v říjnu představí českým fanouškům!
20.10.2014
23.00

foto: archiv_Lindsey Stirling

 

Hvězda a troufám si říci, že i jedna z nejlepším houslistek, které znám. Jinak tuhle dívku nelze popsat. Nádherně hraje a překrásně tančí, sama jsem její velkou obdivovatelkou. Je to vlastně americká hudební senzace! Můžeme se proto těšit, že se Lindsey Stirling konečně objeví i v Praze!

 

Je to všestranná umělkyně, která ve své tvorbě kombinuje právě mimo houslovou tvorbu i prvky dubstepu a již zmíněné taneční kreace. Se svojí show přijede do Prahy v pondělí 20. října 2014. Koncert se měl původně konat v Lucerna Music Baru, ale jak se dalo předpokládat, zájem byl tak obrovský, že se celá tato akce oficiálně přesouvá do holešovické INCHEBA ARÉNY.

 

Velmi nás těší, že nadcházející show Lindsey Stirling se setkala s takovou odezvou! Vstupenky byly uvolněny do prodeje teprve minulý týden a již teď je akce téměř vyprodána. Rozhodli jsme se proto koncert přesunout do větších prostor, abychom tak vyšli vstříc obrovskému počtu zájemců, na které se ještě nedostalo. Ale pozor, doporučujeme neodkládat koupi lístků, neboť vstupenky mizí opravdu rychle!” uvedl zástupce agentury Fource Entertainment.

 

Neotálejte s koupí lístků, neboť Lindsey je senzace a je jisté, že to pro vás bude zážitek na celý život. Směsice něžné hudby spolu s ladným pohybem, které se střídají s hudbou okořeněnou dupstepem, která též uchvátí, je jistě o co stát ☺!