Lety Mimo: akustický trojkoncert „Kytarami proti vánočnímu kýči!“
19.12.2012
20.00

Tímto koncertem navazujeme na tradici našich vánočních akustických koncertů, které od loňského roku pořádáme se přátelenými hudebníky, či skupinami. Letos s námi uvidíte Nicelanda, který se zúčastnil i loni a odjel s námi i celou jarní šňůru a Homolku Tobolku (akustický projekt Honzy Homoly z kapely Wohnout), který představí svou novou desku Čarovánky, která vychází 12.12.2012.

 

Vánoční koncerty máme rádi, protože si vždycky aspoň na jeden večer oddychneme od všudypřítomné masírky obchodníků, reklam, koled a zvrhlosti vánočních kýčů. Možná se někdo zeptá, proč to letos teda pořádáme v Hard Rock Cafe – v místě, kde zcela jistě sídlí Santa Klaus? Právě proto, že s ním tam zatočíme!

 

Novinka Homolka Tobolka_Spermie:

 

19.12. půjdete ze Staromáku – znechucení, unavení, otrávení, že jste zas nic nekoupili, zastavte se v HRC na našem trojkoncertě a určitě přijdete na jiné myšlenky. Navíc je vstup zdarma a Plznička bude po dobu koncertu jen za 35,- .

 

Exkluzivně pro tento večer připravujeme speciální program, kde zahrajeme v akustické premiéře některé písně z našeho aktuálního EP Playback. Zahostujeme také s Honzou Homolou a Honza zahostuje s námi, takže naše sety se navzájem propojí. Možná se připojí i Niceland, takže vznikne takový nevyzpytatelný jam.

 

FB: http://www.facebook.com/events/134923466658310/

Lety Mimo