Létofest oznámil kompletní seznam účinkujících. Představí se na dvou scénách. Do konce roku nabízí nejvýhodnější vstupné.

Hlavními tahouny hudební tour Létofest 2019 budou skupiny Divokej Bill, Tomáš Klus, Wanastowi Vjecy, Mandrage, Pražský Výběr, Horkýže Slýže, Mig 21, Lenny, Marek Ztracený, Xindl X, UDG a další.

 

Festival bude opět dvoudenní, v pravidelných prázdninových víkendových intervalech, v osmi městech. Ke změně termínu dojde u čtyř měst. Lokace zůstávají vyjma Plzně stejné, jako v letošním roce. Létofest je rodinný festival, a tak si opět přijdou na své i nejmenší návštěvníci Family zóny. Do konce roku je možné zakoupit vstupenky nejvýhodněji v síti Ticketlive v ceně 640,- korun a nově také speciální Vánoční edici s tištěnou vstupenkou a dárkovými předměty.

„Snažíme se v rámci naší tour nabídnout to nejlepší z české muziky. V příštím roce se představí na dvou scénách za dva dny osmnáct kapel. Chystáme i několik novinek a inovací pro pohodlí návštěvníků festivalu. Uvědomujeme si, že bez návštěvníků by to nebylo ono, a proto jsme rádi, že o druhý ročník byl velký zájem. Věříme, že bude trvat i dále“, dodává Pavel Vlašín – hlavní produkční Létofest tour.

 

Harmonogram Létofest tour 2019:

12-13/7 Pardubice – Hipodrom

19-20/7 Č. Budějovice – Výstaviště

2-3/8 Olomouc – Šantovka

9-10/8 Ostrava – Dolní oblast Vítkovice

16-17/8 Brno – Výstaviště

23-24/8 Plzeň – DEPO2015

30-31/9 Karlovy Vary – Rolava

6-7/9 Liberec – Letiště

letofest.cz

ticketlive.cz