Letní Žižkovská Noc 2013
28.6.2013
12.00
12.00
12.00

Již tento pátek 28.6. se po celém Žižkově opět rozpoutá zběsilý hudební večírek – LETNÍ ŽIŽKOVSKÁ NOC 2013! Tradiční žižkovský festival propojující hudební styly i různé kluby ve své letní verzi nabízí dvě venkovní scény na Zahrádkách Žižkov a tři další kluby s doprovodný programem.

 

Celkově se představí přes 30 kapel napříč různými žánry od ska, punku, reggae, indie, přes hardcore, metal až po drum’n’bass. Nechybět nebudou ani autorská čtení či undergroundová poezie. Proč se tísnit v temných podzemních klubech, když lze vyrazit oslavit začátek prázdnin pěkně ven na slunko?

Za dobrovolný vstup se od 12:00 můžou nejen školáci těšit na zvonuzrozený ska orchestr Tleskač, energický skapunk Discoballs, punkáče Wild Tides a Criminal Colection, indie rockery Nicelanda, River Jordan nebo Evelynne, alternativní folkaře HEY!RABBIT z USA a mnoho dalších kvalitních mladých kapel. Žižkovská Noc se vždy snažila a bude snažit držet vstupné v co nejrozumnější cenové hranici, dostupné více lidem. Proto je letní výše vstupného dobrovolná, vyberte si sami, jak můžete akci podpořit. Doporučené vstupné 150 Kč. Příspěvky nad tuto výši získají zdarma drink a ti nejrychlejší dokonce i tričko Žižkovské Noci!

 

video_Criminal Colection:

Zamiřte za hudbou do krásných prostor Zahrádek Žižkov na největší open air oslavu konce školního roku v Praze! Krom kapel na Zahrádkách čekají dva výčepy, bar, kryté sezení pro 800 lidí, ping pong, čajovna, dětské hřiště a další doprovodný program. Žižkov v létě nezažije zběsilejí show!

 

Více informací a kompletní program zde: https://www.facebook.com/events/507831245937342/