Letní láska opět na scéně. Beats for Love 2019 tě uhrane!

Nedočkavě projíždíte vytisknutý Timetable a zatrháváte jména, na která si trsnete? Tak se pozná, že zbývá do fesťáku jen pár dní, do začátku Beats for Love 2019 konkrétně jen 3!

 

Možná jste si při serfování na webu postřehli, že se trochu změnila vizuální identita. Logo je oproti minulému minimalističtější a výstižnější pro všudypřítomnou lásku k hudbě. Bylo vybráno z 15 verzí a jejich 150 rozpracovaných verzí. „Rozhodli jsme se prostě a jednoduše ilustrovat podstatu festivalu, což je hudba a láska. Symbol lásky, srdce, je tvořen beaty ve formě ekvalizéru a v nápisu je také náznak sinusoidy symbolizující muziku nebo tlukot srdce,“ popisuje ředitel festivalu, Kamil Rudolf. Tímto rebrandingem B4L, jakožto pořádný taneční festival, pořadatelé vyzdvihují na úroveň těch světových.

 

 

Soudím, že hudební část festivalu už máte nastudovanou. Zábava je tady ale mnohem různorodější. Hned v areálu se dá vyblbnout do aleluja. Mimo doprovodný program samotného festivalu fungují i ostravské železárny nezávisle na něm a dělají prohlídky do Bolt Tower, nebo si na vlastní kůži vyzkoušíš fárání do podzemí. Neboj se ani nikam dojet MHD, protože jízdenky řešíš bezkontaktně přímo uvnitř tramvaje.

Pro ušetření času v frontě před vstupem a čekáním na pásku můžeš zajít 29.6. do Forum Nová Karolína a pásku dostaneš tady mezi časem 10:00-20:00.

 

Ty ještě nemáš vstupenku?  Nebuď blázen. Už jen proto že tvé srdce tluče pro lásku bys tam měl být.