Lenny Kravitz vydává v březnu nové album a zavítá i do Prahy
2.6.2018
19.00

Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu.

 

Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení ve vlivech soulu, funku a rocku 60. a 70. let, proslavil jako talentovaný skladatel, producent a multiinstrumentalista.

Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny GRAMMY a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii „Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon“.

 

 

Hudební úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Lenny Kravitz se objevil v kritikou kladně přijatém filmu „Precious“, v obou dílech kasovního trháku „Hunger Games“ nebo ve snímku „Komorník“, který režíroval Lee Daniels.

 

Kromě hudby a účinkování ve filmu se Kravitz od roku 2003 věnuje své kreativní firmě Kravitz design Inc, která poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek.

 

Na Lennyho Kravitze přijďte 2.6.2018 do O2 arény, předprodej už byl zahájen v síti Ticketportal.cz

 

Zdroj:  agentura Live Nation CZ