Legendární jazzový zpěvák Bobby McFerrin a zpěvačka Björk vystoupí na „barevném festivalu“!!!
12.7.2012
13.7.2012
14.7.2012
15.7.2012

Festival Colours of Ostrava, který se již každoročně koná jak již název napovídá v Ostravě, přesněji pak DOLNÍ OBLAST VÍTKOVICE, kam se s 11. ročníkem přestěhoval z areálu Výstaviště Černá louka, hlásá první jména! Colours of Ostrava je jedním z největších českých festivalů, proto se není čemu divit, že za deset let se na pódiích festivalu vystřídala velká jména či jména přímo „obrovská“…

 

Ani letos tomu nebude jinak! Pořadatelé nenechali nic náhodě a hned mezi prvními jmény jsou jména jako Parov Stelar Band, Ibrahim Maalouf, Portico Quartet, Tamikrest, Euzen, The Flaming Lips, Animal Collective, Kronos Quartet, Pohjonen, Kosminen největší seznací prozatím ovšem zůstává dvojice v podobě isladské famózní zpěvačky Björk a amerického legendárního jazzového zpěváka Bobby McFerrina, který v ČR vystoupí „open air“ poprvé! A další jména budou brzy přibývat!!!

httpv://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

Festival Colours of Ostrava je multižánrový, proto nepůjde pouze o  hudební vystoupení kapel… Jako každý rok nebudou v programu chybět divadla, filmy, djs, workshopy, besedy apod.

 

Datum letošního 11. ročníku festivalu připadá na 12.7.-15.7.2012! Do vypuknutí festivalu zbývá tedy 172 dní! Don´t worry… Zakupte si vstupenku na tuto super akci již s předstihem! Nejen že ušetříte, ale můžete si být jisti, že se na festival dostanete, be happy☺…

 

Vstupenky na tento festival jsou k dostání v předprodejních sítích do 31. ledna za 1390 Kč za čtyřdenní vstupenku. Jelikož festival Colours of Ostrava hlásal i „vyprodáno“, limit nákupu vstupenek je omezen na 4 ks/osoba. Pokud si koupíte minimálně 2 vstupenky přes e-shop, dostanete CD sampler z roku 2011 jako bonus zdarma. Počet CD je limitovaný.

 

web: www.colours.cz