Legendární Boney M ozdobí říjnový Karolina Oktobeerfest 2019!

Ostrava převzala trochu té mnichovské tradice a již po šesté si udělá tady na moravskoslezsku svůj  Oktobeerfest. Akce se bude konat 11.-12.října u obchodního centra Forum Nova Karolina. Tradiční Oktoberfest je nejmohutnější pivní akcí vůbec. S tím si ani Ostrava nezadá a nabídne 100 druhů piva od 30 regionálních pivovarů a obsluhu v tradičních krojích.

Není to však den je pro tatínky pivaře, když s sebou vezmete celou rodinu tak si každý přijde na své. Na nejmenší čeká dětská zóna, herní a skákací atrakce, program s animátory a herna pro ty ještě menší. Labužníci si smlsnou dobrotách z nabídky lokálních bister a restaurací. A ti zvědaví se naučí kvalitně a správně načepovat pivo od mistů v Radegastově škole čepování.

Ale to nejdůležitější, přijedou ty nejlepší české a slovenské kapely – Rybičky 48, Lenny, Iné Kafe, Sto zvířat, Děda Mládek Illegal Band nebo Mňága a Žďorp. Třešničkou na dortu, ještě před ohňostrojem, budou v sobotu samozřejmě popoví Boney M. V čele stále stojí členka původního uskupení Maizie Williams!

Oproti minulým ročníkům je pro pohodlí návštěvníku plánováno několik inovací. Například rozšíření areálu, venkovní velkokapacitní stany nabídnou více míst k sezení, pivnice v Trojhalí komfort pro degustace, eko-vratné kelímky a bezhotovostní platby.

Tak kupujte tradiční kostýmy, kroje a vidíme se v říjnu u Trojhalí.