Kup lístky na LiR Winter, získej slevu na LiR summer!

Byli jste v létě na hlavním festivalu LIR 2017? Byla to pecka! Tolik ohňostrojů, plamenů a světelných efektů, jako je při zahajování na hlavní stagi, nemají ani na Silvestra v Dubaji. A tolik dobré muziky nesložil ani Mozart, i když ho všichni milujeme. Sjíždí se sem nejznělejší jména z celé planety

No ale pokud jste to nestihli, nebo zvažujete letní LIRem 2018, tak si udělejte 17.2.2018 poznámku v diáři. Navnaďte se ten den na LIR WINTER 2018. Je to halový odvar té letní verze.  Letos tradičně k prasknutí nabitý drum’n’bassovými modlami z Velké Británie, Holandska, Belgie, Rakouska, Německa ale samozřejmě také  z Česka a Slovenska.

Například hoši ze SASASAS (UK) jsou nasazení téměř na primetime, jelikož jim v hrudníku tluče srdce v rytmu dnb stejně jako fanouškům, a dokáží zahrát neskutečné věci. Je to skupina 6 Djs, kteří se prostě našli a určitě je chcete zažít naživo. Po celém těle se vám zježí chlupy nadšením. Doporučuji.

Jako vlasteneckou chloubu chci vyzdvihnout zástupce domácí scény – DJ Suki a MADFACE, na které jsem pyšná a budu hrdá, až rozezní letňanské EXPO.

Takže se uvidíme, skákejte do stropu, put your hands up and make some noise! No a užijte si to i za všechny, kteří o tuhle líbeznost příjdou !

P.S.  Zároveň se vstupenkou na LIR WINTER můžete koupit COMBO TICKET, což je vstupenka na letní i zimní LIR za výhodnější cenu, takže pár stovek ušetříte. No a hned je veseleji.