KULTURNÍ ZŘÍZENOST velkolepě oslaví svých 10 let!!!
26.12.2011
20.00

Kapela KULTURNÍ ZŘÍZENOST slaví 10 let od svého založení! 26.12. se v třemošnickém kulturním domě uskuteční koncert s velkou tradicí „Pod stromeček jedině punk“.

 

Devátý ročník akce na počest kapely ozdobí regionální hosté Žádnej stres a Civilní obrana. Jako třetí host odstartuje akci kapela JZD! Za svou kariéru stihla kapela přes 300 vystoupení po celé ČR a i přesto, že se nestala objektem hudebních časopisů no deposit online casinos či médií, svou oblíbenost v punkové svéře si užívá od začátku naplno!

 

Přijďte to oslavit na Štěpána s námi!! 

 

Helpband:

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.