KUKISAKA FEST 2011
8.4.2011
12.00
12.00
12.00
12.00
12.00
12.00

V rámci nového projektu Helpband, který nabízí kompletní servis českým kapelám a interpretům, bychom vás rádi pozvali na punkovou smršť

a WARM´up party k dokumentu X PUNK – aneb 20 let s čírem

KUKISAKA FEST, Volyně 8.4.2011

Napříč spektrem druhů punku, věkových kategorií i regionální příslušností kapel se na KUKISAKA festu dá očekávat od všeho trochu, ale s obrovskou dávkou energie a nadšení. Stejně tak, jako v připravovaném dokumentu s pracovním názvem X Punk , aneb 20 let s čírem, mapující vývoj punku v ČR po 90 letech se na Kukisace ukáže vzorek kapel, jenž se svým působením zapsaly do historie punku.

Od N.V.Ú , Z Ničeho Nic, Falešný Obvinění po Goos, Levelon až Civilní Obranu nebo Krwawý Koleno – KUKISAKA FEST – pátek 8.4.2011, Volyně, Hudební klub Nová


XPUNK, aneb 20 let s čírem:

Dokumentární film v režii Vladislava Kvasničky, koprodukce ČT dokumentuje život punku, punkových kapel, klubů, festivalů i producentů po roce 1990. Film bude uveden na obrazovky ČT v roce 2012,téhož roku bude uveden do kin a na plátna českých hudebních festivalů.

Helpband :

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.