Kudrnatá divoška Ella Eyre zavítá na United Islands!
19.6.2014
11.00
20.6.2014
11.00
21.6.2014
11.00

Již po jedenácté se hlásí o slovo Festival United Islands, který v těchto dnech uveřejnil konečný line up pro tento ročník. Účast potvrdila britská zpěvačka Ella Eyre nebo argentinští Bajofondo. Dále organizátoři vyhlásili prostřednictvím portálu HitHit veřejnou sbírku na 1,6 milionu korun. Tyto peníze by měly posloužit k otevření nové scény v Kinského zahradě pro hlavní hvězdy-headlineři večera.

 

„Chceme přestěhovat hlavní stage ze Střeleckého ostrova do Kinského zahrady, kterou považujeme za nádherné místo, ideální pro tento účel, a věříme, že nám s tím pomůžou i diváci,“ vysvětluje producent festivalu David Gaydečka.

 

 

United Islands České spořitelny je mezinárodní hudební multižánrový festival, který se koná od roku 2004 v Praze. I letos se můžeme těšit na zvučná jména jako Childhood, Dena, Ritchie Ruftone, z domácí scény potom Ohm Square, Nylon Jail, Voila!, ILLE nebo Never Sol.

 

Začínáme již ve čtvrtek 19.června na Klubové noci, která rozezní pražské kluby. Oficiální termín United Islands of Prague proběhne ve dnech  20. – 21.  června na 8 pódiích v centru města.

 

Veškeré informace naleznete na stránkách United Islands.