Kryštof vydává nové album Srdcebeat!

Čekání fanoušků je u konce. Po třech letech od alba Inzerát kapela Kryštof vydává 1. června novou desku nazvanou Srdcebeat. Kryštof v rámci vydání alba chystá dva neveřejné klubové koncerty a také výpravný videoklip, který doprovodí nový singl Ty a já. Na podzim pak Kryštof vyrazí na velké halové turné.

 

Kryštof při natáčení ve studiu Sono poblíž Prahy a při mixu a masteringu v New Yorku vsadil na moderní popový zvuk, v němž se prolínají klasické rockové nástroje s dechy a elektronikou. Kapela opět spolupracovala s americkými producenty Yaronem Fuchsem a Idem Zmishlanym. Ten má za sebou práci na albu Handwritten zpěváka Shawna Mendese, které letos patří k nejprodávanějším v USA.

Na podzim se pak Kryštof vydá s novým albem na velké halové turné. Začne 19. a 20. října v Ostravě. 23. a 24. října Kryštof zavítá do Brna. V Praze se kapela představí 27. a 28. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká Liberec. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v Pardubicích.

 

Vstupenky jsou k dostání za 490 Kč ke stání a za 590 Kč k sezení. Zákazníci T-Mobile mohou na všechny vstupenky získat 10% slevu, a to prostřednictvím portálu www.nasimproradost.cz. Předprodej zajišťuje Ticketstream s výjimkou Prahy, kde si fanoušci musí koupit lístky v síti Ticketportal, v Liberci pak mohou využít navíc Ticketpro.