Kryštof se po roce vrací na pódia!

Skupina Kryštof se téměř po roční pauze vrací na koncertní pódia a to v rámci Inzerát tour 2013, které jedou ke stejnojmenné desce. Fanoušky čeká koncert jejich oblíbenců s velkolepou scénou a efekty, a mimo jiné i se speciálním hostem!

 

Po vydání nového alba Inzerát si havířovská kapela Kryštof  přichystala pro své fanoušky halové turné. Na tomto tour budou moci diváci poprvé slyšet nové songy v jedinečném živém podání bandy kolem Richarda Krajča. Ale zoufat nemusejí ani ti, kteří by si rádi poslechli osvědčené hitovky z širokého repertoáru kapely.

Tour zahrnuje 3 koncerty a to v Ostravě, Brně a Praze. Speciálním hostem těchto zastávek bude Jaromír Nohavica, s kterým kapela v nedávné době spolupracovala na písni Křídla z mýdla a na videoklipu ke stejné skladbě.

Jako předkapely si tato parta z Havířova vybrala kapely Nebe a americké Ido Vs. The World. 

 

Deska, ke které se jede turné, vznikla pod producentským dohledem Yarona Fuchse, který spolupracoval například s Bobem Dylanem nebo Aniie Lennox. Nahrávala se začátkem května ve studio Sono, míchala a masterovala se v New Yorku. Mastering si vzal na starost Ted Jensen, který se pracovně setkal s mnoha hvězdami světové scény – Coldplay, Muse, Green Day a mnoho dalších.

K novému hitu „Inzerát „ už také vznikl klip, ve kterém si kromě kapely zahrála i Linda Rybová. Režisér Radek Karko umístil děj do bývalého vojenského areálu v Milovicích, který skvěle doplňuje atmosféru videa, v němž je možné úplně všechno – Richard Krajčo chodící po stěnách, visící ze stropu, obývajíc pokoje prorostlé stromy a hledajíc to, co možná dávno ztratil…

 

Pokud se tedy chcete zúčastnit jednoho z těchto jedinečných koncertů a poslechnout si novinky i starší hitovky, doražte na na některou ze zastávek tohoto turné – Ostrava (15.2. 2013), Brno (20.2. 2013) nebo Praha (22.2. 2013).

Vstupenky je možno zakoupit v předprodejních sítích TICKETPORTAL za 350 Kč.