Křest debutu THE SNUFF již zítra!
22.3.2011
20.00

Křest debutového alba „Requiem for me“ kapely THE SNUFF proběhne ve středu 23. února v klubu Matrix. Večer budou moderovat Matouš Rajmont a Lenny Trčková, desku pokřtí známý rocker Vilda Čok. Jako host vystoupí berlínská balalajková kapela Cosmonautix a rocková kapela Souboj s pamětí. Vstup na křest je zdarma, pro novináře bude připraven promo pack kapely The Snuff


Kapela The Snuff vydává debutové album, které se jmenuje stejně jako její první singl „Requiem For Me”. Deska byla natočena ve studiu 3Bees a obsahuje 9 skladeb laděných do rockových a metalových aranží. Hudba na albu „Requiem For Me” se vyznačuje osobitostí, originalitou a rozmanitostí jednotlivých skladeb.

Kapela The Snuff hraje od roku 2009, má za sebou hraní v menších klubech, vystoupila i na velkých akcích Pražský Majáles a Mezinárodní den bez aut. Kapelu The Snuff tvoří pětice mladých hudebníků, na kytaru hraje Michal Scheiner, druhá kytara a zpěv Tomáš Kučera, zpívá Marek Kučera, v rytmické sekci hraje Honza Šorm na baskytaru a Míra Dvořák na bicí. První vlaštovku z alba „Requiem for me“, skladbu „Instable Hunger”, si můžete poslechnout na webu kapely The Snuff http://bandzone.cz/thesnuff/ . Na těchto stránkách najdete také další informace o kapele The Snuff.

httpv://www.youtube.com/watch?v=c4mwMEAV6WU

Křest desky „Requiem For Me” proběhne v hudebním klubu Matrix v úterý 23. února 2011 od 19 hodin, vystoupí kapela The Snuff a hosté. Večer budou moderovat Matouš Rajmont a Lenny Trčková, desku pokřtí známý rocker Vilda Čok.

Speciálním hostem bude kapela Cosmonautix z Berlína, která se dá charakterizovat jako „Russian Balalaika Speedfolk“. Skladby Cosmonautix mají prvky známých ruských lidovek a publikum dokážou strhnout hned napoprvé (www.cosmonautix.com). Druhým hostem bude pražská rocková kapela Souboj s pamětí.

Vstup na koncert a křest desky The Snuff je zdarma, deska „Requiem For Me” bude na křtu v prodeji za 50Kč, ke koupi budou trička The Snuff a energy drinky The Snuff. Pro novináře je připraven promo pack kapely a dárkové balení piva od pivovaru Ferdinand. Start koncertu je v 19 hodin, Matrix klub najdete na adrese Koněvova 13, Praha 3 a na www.matrixklub.cz

The Snuff – křest alba Requiem for me, Cosmonautix (Berlín), Souboj s pamětí (rock, Praha), křtí Vilda Čok

Středa 23.2.2011 19h, Matrix klub, Koněvova 13, Praha 3, www.matrixklub.cz , vstup zdarma