Křest debutového CD kapely DILATED „5. hřích“!
29.6.2011
20.00
20.00
20.00

V rámci projektu Helpband, který nabízí kompletní servis českým kapelám a interpretům, bychom vás rádi pozvali na očekávaný křest debutového CD

hardrockové kapely DILATED „ 5. hřích “

29.6. 2011, Praha, FUTURUM

+ PANKIX


Rocková smršť se prožene 29.6. Pražským Futurem, kde pokřtí své CD pražská kapela DILATED.

Debutové album „5. hřích “ točila kapela až v ostravském studiu CITRON, kde vzniká velká spousta pokladů české rockové scény, od kapely Citron po Dogu a teď už i Dilated!

Jako host byla přizvána formace PANKIX, která nejenže s DILATED ledasco prožila, ale spojuje je i půvab, krása, zdánlivá nevinnost a něžnost zpěvaček, jež obě kapely provázejí. Zdání klame, holky, ať už z Pankix a především DILATED jsou nespoutané dračice, které to na podiu dokážou pořádně roztočit!

Přijďte se přesvědčit 29.6.2011 , od 19 hod do klubu Futurum, Praha

Pro absentéry jsou nové kousky k poslechu na www.bandzone.cz/dilated a kapela k vidění na spousty letních akcích, a to i na festivalu České a Moravské Hrady, což svědčí o její kvalitě.

www.dilated.cz

Helpband:

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.