Krásná Andrea Kerestešová rozkvetla ve vánočním videoklipu zpěváka Pavla Callty!

foto: archiv

 

Slovenskou herečku a modelku Andreu Kerestešovou (28) čeští diváci mohou znát z filmu Rafťáci nebo českého seriálu Vyprávěj. Nyní ji však mohou také spatřit v celé její kráse po boku mladého zpěváka Pavla Callty (23) v jeho novém singlu „Ve hvězdách“, kde se oba pěkně odvázali.

 

„To co mi poslal Pavel bylo tak krásně pozitivní a čisté, poslechla jsem si to hned třikrát a souhlasila s natáčením! Je důležité podporovat mladé talenty“ říká k vánočnímu hitu jedna z hlavních postav vánočního videoklipu.

 

Vánoční videoklip na debutový singl „Ve hvězdách“ vznikal po dobu 3 natáčecích dnů v Krkonoších, kde dvojici ještě doplnil český herec Jarek Hylebrant (31), kterého diváci mohou nyní vidět v kinech ve filmu 7 Dní hříchů. Pro Pavla Calltu se jedná o první pořádný krok do světa showbyznysu a je vidět, že do toho jde naplno.

 

O tom, že se mu to daří, svědčí i fakt, že píseň „Ve hvězdách“ můžeme nyní slyšet také na předních rádiích českého éteru v čele s celoplošnými rádii FAJN.

 

Videoklip k písni „Ve hvězdách“ bude mít i svoji velkou premiéru. Ta se koná 19. listopadu na hudební televizi české internetové jedničky, Seznam.cz – www.mixer.cz. Hned po té bude k vidění hned na dalších oblíbených hudebních kanálech jako OCKO, MTV, Bravo – TV.

 

videoklip Ve hvězdách:

„Jsem moc rád, že můj první videoklip jsme natočili zrovna k písni „Ve hvězdách“. Je to možná odvážné, startovat s vánočním singlem, ale já tomu věřím!“ dodává k tomu Pavel Callta.

 

Jak bude tenhle vánoční příběh pokračovat?

Není mnoho vánočních písní, které by dobyly český éter, a tak to nebude mít lehké. Jako debutový počin je to ovšem super práce a dle slov Jarka Hylebranta, který k Vánocům samotným říká: „Zkrátka Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce, kdy se sejde rodina a mizí všechny problémy a chmury.“ je nasnadě uvěřit, že tenhle krok mladému zpěvákovi vyjde!