KONCERT VE SLANÉM!

V sobotu 7.4.2012 se v BatMusic baru konal nadupaný rockový koncert, na který jsem Vás nedávno zvali. Účast byla veliká, není se čemu divit, bylo o co stát.

Vystřídala se spousta zajímavých kapel, přičemž každá z nich překvapila něčím originálním.

 

Koncert zahájila kapela NOMAD, která měla tento večer, co se týče koncertů svojí premiéru. Avšak členové kapely, jsou již velmi zkušení muzikanti, což bylo slyšet. Hráli převážně převzatou hudbu, projev byl originální a měl říz. Zpěvák se svým hlubokým hlasem krásně vynikal a souhra všech členů byla úžasná.

Jako druzí se na pódiu objevila kapela ROSIE, kterou tvoří začínající mladí muzikanti. Na poslech byla kapela velmi příjemná. Hráli známější i téměř neznámé písně, ale fanouškům se hudba moc líbila. Atmosféra byla nabitá energií a ostatně celkový projev byl příjemný.

Třetí se nám představila kapela, která celou tuto akci uspořádala a na pódiu to teprve rozbalila. MUNZIFAI zahráli několik nových písní, které si fanoušci mimochodem mohou poslechnout i na bandzone, ale nechyběly ani známé skladby. Opět nechyběla ta správná šťáva, zpěvák i kytarista váleli a fanoušci, stejně tak jako já, byli nadšení. Duchaplné texty ve spojení s hard-rockovou hudbou někdy doslova braly dech.

Předposlední kapela je ve Slaném už dost známá. WAJGL nastoupil se vší parádou a dobře naladěn. Kluci do toho řezali a fanoušci jen přibývali. Pořádný hlasitý punk s nadupanými bicími ve spojení s charizmatickým projevem zpěváka byl vážně výborný. Nebáli se toho, dali do koncertu všechno a taky se jim dostalo od publika pozitivní zpětné vazby.

Báječný večer zakončila kapela VOLTAGE, která hraje už taky několik let. K hudebnímu projevu zpěváka není co dodat, má krásně zabarvený hlas a zpívá dobře. Ovšem nebylo by to ono, kdyby netvořili celek, vzájemně se doplňovali, a proto z toho vzniklo krásné dílo. Opravdu jsem byla unešená.

 

Závěrem bych za sebe chtěla říci, že jsem si hodně dlouho neužila tak pohodový a krásný večer, při kterém jsem si mohla najednou poslechnout tolik nadaných lidí a úžasné muziky!