KOHOUT PLAŠÍ SMRT, nové album „HUŽVA“ (TZ)

V rámci nového projektu Helpband, který nabízí kompletní servis českým kapelám a interpretům, bychom vám rádi představili nové album kapely Kohout plaší smrt.

Po tříleté pauze se kapela Kohout plaší smrt rozhodla stvořený materiál vměstnat na to placaté kulaté, co se v nouzi hodí jako pivní tácek, ale ti nejzatvrzelejší intelektuálové to používají k poslechu hudby, tedy CD. Tato věc obsahuje 15 písní, jednu epesnější než druhou, oba dosud natočené videoklipy a hromadu fotek, čili multimediální zábavu pro celou rodinu. Písně se nesou veskrze v pozitivním duchu. Kohouti nenechají nikoho na pochybách, že mají něco za sebou, ale nemenší něco i před sebou. Hudba zdravě kombinuje vývoj kupředu s kohoutí tradicí instrumentálně vymazlených, melodických kvapíků, a dovolili si i několik výstřelků a výletů do bližších i vzdálenějších žánrů, leč nelekejte se, téměř všudypřítomná elektronika se drží v uctivé vzdálenosti- pro její vlastní dobro…:-).

httpv://www.youtube.com/watch?v=MyOLBtjK-bI

Nahrávání bylo spácháno v listopadu 2010 a datum kdy produkt dorazí na regály hypermarketů je 17.1. 2011. Distribuci má v malíčku jejich vlastní label KP Records s nezištnou pomocí PHR. Nyní už tedy zbývá jen vložit tento kosmodisk do patřičné škvíry a nechat se unášet léčivými vibracemi.

Pokud se chcete dočíst něco více o kapele, navštivte oficiální stránky kapely nebo profil na bandzone.

Diskografie:

Mějme se rádi (1997)

Nic víc nic míň (1999)

Samý nový věci (2002)

Kurnik šopa (2004)

Duševní výluka (2008)

Hužva (2010)

Helpband :

Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.