Koblížc! hlásí comeback na koncertní podia a slaví 15 let
7.9.2022

V lednu letošního roku ohlásila skupina Koblížc! svůj návrat na hudební scénu singlem Skáču přes kaluže a v červnu následoval další track Zvedni mě ze země. Svůj návrat myslí vážně a potvrzují to i live hraním. Comebackový koncert se uskuteční už 7. září v Lucerna Music baru. Jako host vystoupí rocková zpěvačka Naty Hrychová a DJ Antonio Gavriely.

Skupina Koblížc! byla svého času fenoménem pro teenagery, protože jsou punkáči tělem i duší. Nyní jsou dospělí a vyzrálejší stejně jako jejich nová tvorba, punkáči v nich ale stále jsou. Obnovenou skupinu tvoří frontman Josef Vařeka, bubeník Robert Poch a kytarista Pavel Čejka. Stejně jako v roce 2016, kdy aktivitu kapely přerušili. Návratovým koncertem oslaví také 15 let od vzniku kapely. „ Přišel ten správný čas se vrátit zpět na pódium, protože se nám chce,“ shodují se.

V průběhu večera zazní původní i nová tvorba skupiny. Fanoušci se mohou těšit na hitovky, jako například Ty a Já, Už mě nenajdou, Kejty nebo novinku Skáču přes kaluže.

Hostem večera bude mladá zpěvačka s rockovou duší Naty Hrychová, která nedávno vydala své první EP Odvrácená strana. Krásná rusovláska si fanoušky podmaní nejen svým charismatickým hlasem, ale i svou energickou show a image. Divoký hudební večírek pak ukončí house DJ Antonio Gavriely.

Vstupenky jsou již v prodeji v síti GoOut.cz: https://goout.net/cs/koblizci/szkwvot/