Kapela Zrní slaví 15 let v Havlíčkově Brodě!
23.9.2016
20.00

Na počest 15. výročí kapely Zrní se uskuteční dne 23.9.2016 v Havlíčkově Brodě v klubu Oko jejich koncert. Vystoupí přesně ve 21 hodin. Známá kapela, česky zpívající, které se podařilo uspět nejen u nás, ale i za hranicemi,  působí na hudební scéně 15 let. Toto výročí je třeba oslavit vystoupením.

 

Pět kluků z kapely, kteří si na nic nehrají, vystoupí opět jako vždy nejprve s pár písničkami zahranými akusticky, aby tak připomněli nejen sobě, ale především lidem, jak začínali. To bylo právě tak, že hráli na ulici. Zrní vystupuje ve složení: Jan Unger, Jan Juklík, Jan Fišer, Jan Caithaml a Ondřej Slavík. Kapela zaválela s deskou  Následuj kojota, které vyšlo v roce 2014 a je  jejich nejnovější. Dále vydali alba Voní a Hrdina počítačových her jde do světa.

 

Pokud si chcete oddechnout z každodenního shonu a nechat se bohémsky naladit, oddat se rytmu osobitého stylu a zároveň si pobrukovat, nenechte si 15-ti leté výročí skupiny Zrní ujít. Možná nebudete vědět, co dřív sledovat, možná jen tak zavřete oči a budete relaxovat při jejich tónech, nebo vás energicky nabijí do dalších dnů. A nebo prostě jen nebudete muset na nic myslet. To je jejich osobité a originální kouzlo, kterým upoutali spousty lidí, to je proslavilo a proslavuje nadále.

 

Udělejte si čas a vyražte do klubu Oko v Havlíčkově Brodě na Smetanově náměstí v pátek 23.9. .

 

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na www.smsticket.cz