Kapela Wohnout vydává akustický živák na CD a DVD!

Kapela Wohnout má na svém kontě již dvanáct alb. Na letošní podzim si pro své fanoušky připravila něco naprosto výjimečného! Jde o záznam z akustického vystoupení, který vychází na CD+DVD!

 

Titul s názvem “G2 Acoustic Stage“ obsahuje záznam jarního unplugged koncertu kapely, který se uskutečnil 21. května v pražském Retro Music Hall. Kapela v průběhu večera odehrála nejen své největší hity, ale nabídla i několik songů v doprovodu svých zajímavých hostů. Těmi byla legenda mezi českými zpěvačkami – Eva Pilarová a Vojta Lavička, známý jako houslista z kapely Gipsy.cz.

 

Wohnout si nahrávání koncertu náležitě užili a pečlivě se na vystoupení připravovali. Například bubeník Zdeněk “Fenek“ Steiner mimo klasické bubenické sestavy použil i bicí složené z různých kýblů, plechovek a bubnů. Místo paliček používal i svázané dřevěné nebo plastové špejle, čímž chtěl docílit, aby nástroje nedělaly tak velký hluk. Bylo tak logické, že se kapela rozhodla takto výjimečné vystoupení zaznamenat….

 

“Naše beznapěťové odpanění proběhlo unplugged koncertem v pražském Retru. Tak jsme si poprvé vyzkoušeli, jak naše písničky zní bez elektrického proudu. A byla by škoda naše první akustické hraní nezakonzervovat. A tak jsme ve spolupráci s TV Óčko a Universal Music natočili a vylisovali koláček, který teď ještě horký posíláme na ochutnání,“ dodává k novince Honza Homola.

 

Pedro se vrací (live G2 Acoustic Stage) 

 

Vydání “G2 Acoustic Stage“, které se na trhu objeví 25. října, přichází v pravý okamžik. Kapela se totiž již v listopadu vydá na unplugged turné, které odstartuje 15. listopadu v Jablonci nad Nisou. Do Vánoc ji čeká celkem dvanáct bezproudých vystoupení, během kterých Wohnout zahrají například v Plzni, Jihlavě, Táboře, Brně a samozřejmě i v Praze…

 

Wohnout se vrací s mimořádnou deskou. Již 25. října vydá záznam unplugged koncertu na CD-DVD, který se na trh dostává pod hlavičkou labelu Universal Music!

 

Track list Wohnout – G2 Acoustic Stage :

1. O, Gramofón

2. Zajíci na měsíci 3. Popojedem 4. Toubkal

5. Pedro se vrací

6. Voda v prášku

7. Zpěvák na inzerát

8. Ganga

9. Pepíčci

10. Gastrosexuál

11. Ševelení

12. Oliver Twist

13. Našim klientům

14. Svaz českých bohémů

http://www.wohnout.cz

https://www.facebook.com/wohnouti