Kapela Kyanid ZAHRAJE s hosty v PRAŽSKÉM ROCK CAFÉ!

Přemýšlíte, jak zakončit stylově tento měsíc? Máme pro vás řešení! V pražském klubu Rock Café se uskuteční 28.1. 2014 koncert spřátelených kapel Monna, Undergaters a partičky Kyanid, která má pro vás překvapení.

 

Kdo tyhle bandy nezná, ráda vám paměť osvěžím! Pražská kapela Monna je na hudební scéně nováčkem. Její vznik se datuje od roku 2012, kde ve zkušebně dalo do hromady 5 hlav s jasným cílem. Hrát energickou hudbu, která strhne nejednoho posluchače a užívat si, co to jde!

 

Na pomezí rock’n’rollu, grunge, indie a moderních rockových trendů se pohybují Undergaters. Tihle chlápci to se svou muzikou myslí opravdu vážně. Na kontě mají 2 EP, to nejaktuálnější „Feeling my Soul„, na kterém se produkčně i hudebně podílel Geoff Tyson (USA), stojí rozhodně za to. Na první pololetí 2014 plánují novou, tentokráte českou, desku. Těšme se☺!

 

A do třetice to nejlepší! Kapela Kyanid přijíždí zdaleka, aby pohladila naše ušní bubínky a chuťové pohárky. Krom svých pecek, které mají v záloze přináší jejich nejnovější počin a to klip, který se bude na této akci křtít. Odkaz viz. níže!

 

 

 A co je nejlepší, vstupné je ZADARMO! Začínáme už v 19:30 hodin, tak tam buď včas☺!

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/495513083899954/