Kapela Kryštof vyplouvá na pirátské Kempy!
Kapela Kryštof se po dvou letech vrací do tuzemských amfiteátrů se sérií svých open-air festivalů. Sedm letošních Kryštof Kempů, beznadějně vyprodaných záhy po vyhlášení předprodejů, se ponese v pirátském stylu. Plavba začíná již tento víkend v Mikulově a vyvrcholí poslední srpnový víkend v plzeňském Lochotíně.
„Věříme, že se s námi fanoušci budou bavit stejně dobře jako před dvěma lety. Lístky na Kempy skoupili během jednoho dne, takže se asi těší, stejně jako my,“ říká zpěvák Richard Krajčo.
Část výtěžku z letošních Kryštof Kempů půjde na charitu. „Z každého lístku věnujeme deset korun a podpoříme nějakou místní organizaci, například dětský domov, stacionář a tak podobně. Navíc jeden z našich partnerů tuto sumu zdvojnásobí. Komu přesně peníze půjdou rozhodnou v hlasování na Facebooku naši fanoušci,“ podotýká Krajčo.
Hlavním dnem Kryštof Kempů je sobota, kdy se na hlavním pódiu vystřídají Voxel za doprovodu dvojice Light & Love, Jelen, Michal Hrůza, Ivan Mládek s Banjo Bandem a program uzavře speciální elektricko-akustický set kapely Kryštof.
 
Kryštof Kemp už při své premiéře kladl důraz na uvolněnou atmosféru, příjemné prostředí, komfortní zázemí pro všechny věkové kategorie a vstřícné ceny kvalitního občerstvení, o které se opět postarají partneři akce Ostravar, Agrofert a Kofola. Kryštof chce svůj festival tímto směrem dále rozvíjet i v letošním roce.
Pilířem letošního doprovodného programu s mottem „Proč se dávat k námořnictvu, když můžete být piráty?“ jsou aktivity jednotlivých členů kapely, které doplní divadla, sportovní atrakce a hry, tentokrát v pirátském stylu.
Fanoušci se mohou těšit na Nikosovu Rybárnu s Romanem Vaňkem, surfování s Nikolaosem, Nikolaj pro vás umíchá speciální drinky, Ondra nabídne ostravské pivo a Kuba s Evženem vezmou na palubu svoji hudební školu. Na vše bude dohlížet z můstku kapitán Richie.
Už při minulém ročníku se těšily velké oblibě pátky s kapelou ve stanovém městečku. Kapela odehrála pro nedočkavce lavičkový koncert, spala ve stanech vedle fanoušků, to samozřejmě zůstává. Novinkami ve stanovém městečku jsou sprchy nebo kavárna se snídaněmi. Celý festival, který můžete doslova strávit s kapelou, uzavře pirátská after party u ohně s kytarami a kapelou U mě dobrý.
 
Kryštof Kempy 2016
VŠUDE VYPRODÁNO
09.07. amfiteátr Mikulov
16.07. amfiteátr Náměšť na Hané
23.07. amfiteátr Hukvaldy
30.07. amfiteátr Svojšice u Přelouče
06.08. amfiteátr Konopiště
20.08. amfiteátr Loket
27.08. amfiteátr Plzeň – Lochotín