Kapela Evelynne pustila do světa nový klip!

Jak jsme vás již informovali, kapela Evelynne vypustila do světa nový videoklip k singlu D.N.A. První projekce proběhla v klubu Roxy (fotoreport zde). Více informací o novém videoklipu v tiskové zprávě níže…


Pražská kapela Evelynne letos zapracovala na produkování nových hudebních kousků. Přišla nejen s novými songy, informací o nahrávání alba, ale také s nadupanými koncerty, z nichž poslední byl obohacen o první projekci nového videoklipu k oblíbenému tracku D.N.A.


Kapela se poslední rok intenzivně zaměřuje na odlišnější hudební žánr, než doposud. Jako další dominantou v její tvorbě přibyl synth, který má na starosti elektronické prvky obohacující zpěv, bicí a kytary. Čtyřčlenná parta mladých kluků se toho rozhodně nebojí. Hraje si s trendy a experimentuje na poli hudby, které je českým fanouškům zatím značně neznámé. Naštěstí se tyto změny projevily jako vyhovující. Fanoušci jsou spokojeni a v hojných počtech poctivě navštívili podzimní koncerty v brněnské Melodce, pražském Rock Café či Roxy.

A právě v klubu Roxy proběhla 5.prosince 2011 první projekce klipu D.N.A. Ten si během prvních pár dní získal spoustu kladných ohlasů. Je vidět, že došlo k velkému vývoji u všech členů, k posunu v tvorbě. Klip vykazuje značnou profesionalitu. Za jeho vznikem stojí několik umělecky a technicky nadaných tvůrců, kteří zřejmě dali do tohoto projektu všechno, co umí. Třešničkou na dortu jsou 3D efekty.

D.N.A. komunikuje s posluchači na téma anonymita na internetu. Kapela poukazuje na neustávající problematiku tohoto média, kde je stále nespočet lidí, kteří jsou ve spojení s neznámými osobami. „Spojitost se skladbou má takovou, že chování jednoho pohlaví k druhému je někdy opravdu do nebe volající.“ říkají členi kapely, jež jsou také plnohodnotnými autory. O tom také informuje právě nový videoklip, který vizuálně koresponduje tématu skladby.