Kapela Civilní Obrana má ráda mrkvičku!

Čáslavská kapela Civilní obrana představila kontroverzní videoklip na novou píseň I Like Mrkvička (Vegetarian). V textu zpěvák odkrývá svou vášeň k zelenině, naopak o zvířátka zájem nemá.

 

„Na tomhle songu jsme dělali celkem dlouho. Ve spojení s klipem písnička nastavuje zrcadlo společnosti hned v několika ohledech. Hrozně nerad bych řekl o co přesně jde, protože každý v tom vidí něco trochu jiného. A to je na tom to úplně nejlepší!“ prozradil k videu zpěvák a autor textu Marek Calík. „Martinovi, který klip vymyslel a následně natočil, se to ohromně povedlo. Ve videoklipu je všechno, co tam má být.“ zhodnotil práci Martina Kolembáře ze studia 89Vision Pictures, které se postaralo o natáčení i scénář. V klipu účinkuje celá kapela i několik dalších postav. „Všichni herci byli super, ale Jarda Dudla alias „tlusťoch v kleci“ je prostě dokonalej. Nedovedu si představit, že by to někdo zahrál lépe.“ pochválil Marek herecké výkony.

I Like Mrkvička je už čtvrtým videoklipem, které představila kapela samostatně bez aviza nové desky. „Deska pro nás  zatím není na pořadu dne. Veškeré naše singly dáváme k dispozici na Spotify, googlemusic a ostatní hudební aplikace.“ 

 

V současné době je kapela na dvojturné, které zakončí až 27. prosince v pražském Rock Café. První turné s originálním názvem Úplně NORMÁLNÍ TURNÉ s nejdelším názvem 2017 jedou společně s kapelami Covers for Lovers a Náhodný výběr. Druhé pak Rock Live Tour s ATD a Curlies.

 

11.11. Klatovy – Střelnice

17.11. ČÁSLAV – GRANDFEST

18.11. Benešov – Labyrint

23.11. Praha – Vagon

25.11. Kladno – Poldofka

1.12. České Budějovice – McFabrika

2.12. Tábor – Orion 1

6.12. Písek

27.12. Praha- RockCafe