Johny Machette vydává videoklip ke své debutové desce

foto: archiv_Johny Machette

 

Johny Machette se na hudební scéně objevil už v roce 2011, kdy vystupoval s kapelou H.Z.M. O rok později se ale kapela rozpadla a Johny se vydal na sólovou dráhu.

 

Nejvíc se do povědomí lidí dostal na začátku roku 2013, kdy vydal pecku Se Zbláznim, kde vlastně napsal český text k instrumentalu písně od Macklemore – Can’t hold us. To mu zajistilo plno fanoušků, a také cenu Hvězda internetu v anketě Český Slavík Mattoni 2013. Video má na youtube v současné době bezmála 6 milionů zhlédnutí.

 

Koncem června 2014 by mělo vyjít jeho debutové album, na kterém chce prý lidem říct, jaký doopravdy je. A aby potěšil fanoušky, zveřejnil včera první song z této připravované desky a to rovnou s videoklipem! Tento nový song se jmenuje Snílek a od včerejšího večera se na něj podívalo skoro 23 tisíc lidí.

 

„Beru to jako svůj osobní pohled na lidi kolem. Vnímám tak dnešní společnost a snažím se lidem naznačit jakej jsem já … Pořád jako malý dítě, co má spoustu snů a přaní, který by si rádo splnilo. Měl bych se chovat dospěle a být rozumný. Studovat proto, abych si našel práci, ale nechci skončit tak, že jednou budu dělat něco co mě nebaví a tím promarním svůj život‘,‘ říka Johny Machette o textu ke svému novému songu!