Již po patnácté ožije letiště Čápův Dvůr festivalem Mighty Sounds

Multižánrový festival Mighty Sounds otevře své brány už po patnácté, a to v pátek 12.7.2019 poblíž Tábora na letišti Čápův Dvůr. Čekají nás tři dny nadupané muzikou, divadlem i jiným doprovodným programem. 

 

Festival se i letos jako tradičně soustředí především na punk a punkrock, rock’n’roll, hardcore, ska i reggae. Těšit se tak můžeme na opravdu velká jména, hlavně ze zahraničí. Mezi největší jména letošního ročníku patří bezesporu hardcorové partičky jako While she sleeps, Deez Nuts, H2O, ale i čeští Skywalker nebo Glad for today.

O další porci skvělé hudby se postarají velká jména v čele s The Casualties, Mute, Clowns, Total Chaos, Dog eat Dog i N. O. H. A. Chybět nebudou ani stálice českého punku, které mají zasloužené místo na festivalu – Houba, Pipes & Pints, Plexis, Punk Floid nebo SPS.

 

Jako každý rok se můžeme těšit i na bohatý doprovodný program, hlavně na divadlo, různá nehudební vystoupení a velké množství zážitků, to kdyby měl někdo snad pocit, že by hudby bylo moc. Každopádně čeká nás další nadupaný ročník plný kvalitní hudby, skvělého piva a jídla, zážitků, krásných lidí a festivalové pohody, tak typické právě pro Mighty Sounds.