FOTO: Ještě žijem, ještě naděje jsou! Mezku HYJÉ!

Není nad to, si zpříjemnit večer a jak jinak, než fajnovým koncertem. Lucerna Music Bar opět praskal ve švech. Přišli samozřejmě chlapi, ale řekla bych, že převážná většina přítomných byly dámy. Jak jinak, když večer ovládli pánové, kteří si říkají MIG21.

Zhruba v půl osmé nám otevřeli „brány“ Lucerna Music Baru. Pomalu se bar plnil a všichni netrpělivě čekali. Tento koncert,jako jeden z mála, neměl žádnou předkapelu. Také bylo delší čekání, ale stálo to za to. Osobně se přiznám, že jsem MIG21 viděla poprvé a nevěděla, co od toho úplně očekávat. Nastoupili opravdu s přehledem a bylo vidět, že fanoušci jsou oddaní .MIG21 začali příhodě písničkou Hyjé! Tak jako jejich HYJÉ! Turné 2019. Toto turné opravdu Prahu nešetřilo a připravili si tři našlapané dny. Představili nám samozřejmě další písně, jako „Malotraktorem“ „Máma se vrací“ „Mávej“. Frontman J. Macháček to na púodiu opravdu umí a fanoušky nenechá chladnými. U písničky „Kalhotky si sundej“ nejen, že všude létalo spodní prádlo směrem ke kapele, ale Macháček došel na kraj pódia a přímo od jedné fanynky si kalhotky vzal i s pěkným pohledem do očí.

 

Celá kapela měla neuvěřitelnou energii po celý koncert. Fanoušci opravdu ukázali, že MIG21 jak se říká „žerou“. A celkově večer se náramně vydařil. Moje osobní zkušenost byla velice pozitivní a na další koncert se moc ráda přijdu podívat.