Jediný pražský koncert Jany Kirschner v tomto roce v Divadle Archa!
4.12.2013
20.00

zdroj: FB_archiv kapely

Jediný pražský koncert Jany Kirschner v tomto roce se uskuteční 4. prosince v Divadle Archa. Zpěvačka na něm představí svůj výjimečný hudební projekt „Moruša“.

 

Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček na česko-slovenské hudební scéně přichází po třech letech s ojedinělým projektem „Moruša“.

 

Album je rozděleno na dvě části – Biela a Čierna. První s názvem „Moruša Biela“ vyjde již 15. listopadu ve spolupráci se slovenským vydavatelstvím Slnko Records. A právě „Morušu Bielu“ Jana představí na unikátním a jediném pražském koncertě v tomto roce 4. prosince v Divadle Archa. Na podiu se sejde celkem 14 muzikantů z Čech a Slovenska. „Spojením lidí z různých žánrů vznikla velmi zajímavá kapela, taková energická směs lidí, kteří by se zřejmě za jiných okolností nikdy nepotkali,“ vypráví Jana Kirschner a dodává „pro nás pro všechny je to výzva a já doufám, že se nám podaří vytvořit něco neopakovatelného.“

 

Přípravy jsou v plném proudu, zkouší se již několik týdnů jak v Čechách, tak i na Slovensku. „Nejde o běžné popové album, jednotlivé skladby jsou kompozice, které vyžadují čas a bezchybnou interpretaci,“ popisuje zpěvačka. Kromě nových písní se diváci mohou těšit i na starší známé skladby, které zazní v úplně jiné aranži.

 

Vstupenky seženete buď online na www.archatheatre.cz, v pokladně Divadla Archa anebo v síti Ticketpro.

 

Další koncerty v České republice jsou naplánovány na jaro příštího roku, kdy by měla vyjít i druhá část „Moruša Čierna“.