Jdete na koncert Rolling Stones? Máme pro Vás pár praktických rad!

Koncert kapely Rolling Stones je velká událost a organizátoři akce to moc dobře ví. Proto jsme pro Vás shrnuli pár rad a doporučení od organizátorů koncertu, který se uskuteční 4.7. v pražských Letňanech.

 

Pásky – vstupenky

Na koncertu Rolling Stones bude k dispozici RIFD technologie. O co se jedná?
Ke vstupence obdržíte náramek, který bude fungovat nejen jako vstupenka, ale také jako peněženka, nemusíte tak s sebou nosit žádné peníze. Nezapomeňte si ale před koncertem náramek nabít. Náramek si nenasazujte dříve, než v den konání koncertu.  V případě, že máte místa na sezení, nezapomeňte vzít s sebou jak vstupenku, tak RIFD náramek.

 

Jak si dobít RFID náramek?

Náramek si nejprve online zaregistrujte a dobijte si na něj kredit ve Vámi stanové výši.  Kredit si také můžete dobít u TopUp stanic, ty budou rozmístěny v areálu. 

 

Tašky a osobní věci

Je zakázáno s sebou brát do areálu tašky větší než velikost A5 ( přibližně 20 cm). Pokud přijdete s větší taškou než formát A5, bude Vám zakázán vstup na koncert a nebudou Vám vráceny peníze za vstupenku.  K dispozici nebudou žádné skříňky ani úložné prostory.

 

Vím kde kupuji lístek

Organizátoři také doporučují kupovat lístky jen u vybraných prodejců, předejdete  tak možnosti zakoupení padělaných lístků. 
www.rollingstones.cz
www.ticketpro.cz

 

Jak do Letňam

Organizátoři žádají návštěvníky, aby využili městskou hromadnou dopravu. V místě konání koncertu je omezený počet parkovacích míst, počítejte proto s tím, že v blízkosti areálu nezaparkujete. Využijte například metro C (konečná).
Metro C bude v den konání koncertu jezdit až do 2:00.

 

Více informací naleznete na www.rollingstones.cz