Jan Mádlo (Reverends) – Škandál velebnosti, škandál!

Reverends mají venku svůj první klip a prej je lepší než drát v oku!!!

Od první klapky po křest se klip schovával 90 dní než vykoukne na světlo světa, což je dýl než březost vlka… na druhou stranu míň než těhotenství makaka☺.

V červenci počat!

Původní námět a scénář vzal za své, přetlučen novými nápady a improvizací na místě činu. 4 z 5 Reverendů má problém se soustředěností, přesto nic co by se nedalo zvládnout. Zoom, zoom, dva dny kamer a je co stříhat. Bezbolestně, rychle, efektivně.

 V srpnu oslaven!

Skvělá atmosféra, důstojné prostředí, originální kmotra, dobrý zvuk, skvělá organizace s premiérovým promítáním klipu a hořká pachuť po šokující afterparty, kdy byl Hard Rock Cafe atakován fotbalovými fans (taky ti to nedává logiku?)

V září porozen!

Jakože hozen na youtube a bandzone. Prostě zveřejněn… bez nutnosti císařskýho řezu… a matka s dítětem přežili bez následků

V říjnu první lov!

Internován do pořadu TV Rockparáda se klip těší podpory a úspěchu v případě postupu do dalšího dílu. V tomto pořadě, který se dá údajně naladit na TV Barrandov, Public či Metropol, proveden taktéž údajný rozhovor s 3 z 5 těžko se soustředících Reverendů.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=EO1HOG2yUug&list=UUlvbRpxCoulraewDxfYkA1g&index=1&feature=plcp

 

O čem že to svědčí? Že klip si může natočit dnes každá nula vydělená pěti, jen málo kdo ale má takovou drzost psát o tom blog… a to mě šlechtí >:)