Jan Frohlich točí „drums videa“!

Český bubeník Jan Frohlich, který momentálně působí v kapele Jaksi Taksi a v nejpopulárnější české chlapecké kapele devadesátých let Lunetic, natočil svá první „drums“ videa. Podobně nahraná videa jsme mohli vidět od bubeníka Blink 182 Travise Barkera.

Prvním zveřejněným videem je divákovi přiblížená práce na videu, před tím než je možné video vůbec publikovat, nebo také jak to vůbec vypadá ve studiu.

http://www.youtube.com/watch?v=mbUhCZYlrbw

Hlavní videa jsou natočena celkem čtyři, tyto speciální drum sety se nesou v duchu hip-hopu, jazzu a fuison. Jedná se o speciální bubenické sety, kde již nahrané písně obohacuje o své bubenické schopnosti. Jak si bubeník Jan Frohlich pohrál s hip-hopovou písní UŽ NECHCI BÝT SÁM od James Cole & Orion se podívejte v následujícím videu. Videa natočil Marty (marty68.com).

httpv://www.youtube.com/watch?v=yspxYwfIPsw&feature=player_embedded

Jan Frohlich:

Za bubny usedl ve 20ti letech a od té doby nasbíral skušenosti v mnohých projetech. Působil v kapelách No feeling, Do řady!, Universe Of Discourse, Orangecap, také jako firemní hráč firmy PELLWOOD™. V součastnosti ho můžeme vidět jako bubeníka kapely Jaksi Taksi a chlapecké skupiny Lunetic. Jaksi Taksi připravuje vydání nové desky „Signál“ a stějně tak skupina Lunetic chystá vydání nového singlu „Na vlnách“. Dále bude pokračovat i v natáčení „drum videí“. Ve vývoji jsou i nové internetové stránky www.janfrohlich.com

Koncerty:

28.2. Svitavy s Lunetic

18.3. Praha s Lunetic

19.3. Karlovy Vary s Jaksi Taksi

25.3. Č.Budějovice s Jaksi Taksi

26.3. Jistebnice s Jaksi Taksi

28.3. Mariánské Lázně s Lunetic

31.3. Brno s Jaksi Taksi

09.4. Rokycany s Jaksi Taksi

22.4. Most s Lunetic

Odkazy:

www.janfrohlich.com

www.facebook.com/honza69