Jan Frohlich přestavuje cover Someone Watching!

Dovolujeme si Vám představit další „drum“ video, českého bubeníka Jana Frohlicha. Jedná se v pořadí již o třetí zveřejnění těchto coverů. Jde se o speciální bubenické sety, kde již nahrané písně jsou obohacovány jeho bubenickými schopnostmi.

První vypuštěné video od James Cole & Orion neslo název „Už nechci být sám“, druhé pak „13. step to musicaly.

Nyní Jan Frohlich přichází s coverem k písni Someone Watching. Tento song, který hraje Dave Weckl band, je rozdílně nabubnovaný a celkově má jiné aranžmá. „Stejná je jen ta muzika, takže já to vzal z gruntu a předělal to po svým a myslím, že dobře :-)!“ dodává bubeník Jan Frohlich. Video se nepatrně od předcházejících liší, nejde totiž pouze o záběry na bubeníka, ve videu zahrála svou roli i krásná dívka.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ROhPX50n_0U

Na oficiální webu www.janfrohlich.com můžete zhlédnout všechny doposud natočená videa. Videa natáčí Marty (marty68.com)!

Jan Frohlich:

Za bubny usedl ve 20ti letech a od té doby nasbíral skušenosti v mnohých projetech. Působil v kapelách No feeling, Do řady!, Universe Of Discourse, Orangecap, také jako firemní hráč firmy PELLWOOD™.

V součastnosti ho můžeme vidět jako bubeníka kapely Jaksi Taksi a chlapecké skupiny Lunetic. Jaksi Taksi se připravují na vydání nové desky, kterou nabubnoval právě Jan Frohlich. Skupinu Lunetic doprovází na jejich comebackových koncertecha na podzim vyrazí s Jaksi Taksi na Tour k nové desce. Dále bude pokračovat i v natáčení „drum videí“.

Koncerty:

17.6.11 Radvanice u Trutnova s Jaksi Taksi

25.6.11 Strakonice s Jaski Taksi

16.7.11 Lesná s Jaski Taksi

30.7.11 Luže u Chrudimi s Jaski Taksi

20.8.11 České Velenice s Jaski Taksi

26.8.11 Jistebnice s Jaski Taksi

27.8.11 Přibyslav s Jaski Taksi

10.10.11 Sokolov s Lunetic

www.janfrohlich.com

www.facebook.com/honza69


Odkazy na předchozí videa:

http://www.youtube.com/watch?v=yspxYwfIPsw

http://www.youtube.com/watch?v=hSbuolKErlU