Jan Bendig oslovuje další publikum spoluprací s Kapitánem Demem

Hned zkraje roku udělal zpěvák Honza Bendig další z kroků mimo svou běžnou fanouškovskou základku. Pro některé překvapivě zahostoval v novém songu Čardáš Kapitána Dema spolu s kolegou a kamarádem Zdeňkem Godlou.

Singl s nakažlivým rytmem čardáše s notnou dávkou nadsázky poprvé představili jako live performance na Českém Slavíkovi v listopadu loňského roku, kde si Honza Bendig stihl ještě zazpívat v poctě Karlu Gottovi.

K písni Čardáš vznikl aktuálně také videoklip plný šílených kouzelnických kousků a vizuálních efektů, který brzy atakoval přední příčky Trendů a naplnil TikTok tanečními videi. Někteří song dokonce označují za novou romskou hymnu.

Spojení dvou výrazných umělců, jakými jsou Jiří Burian aka Kapitán Demo a Honza Bendig, může být pro mnohé nečekané, ale oba vycházejí z podobných základů. Stejně jako Honza rozvíjí svůj tvůrčí „vesmír“ na YouTubovém kanálu ROMFLIX, který plní telenovelami i komediálními seriály z vlastní produkce, tak humor a nadsázka Kapitána Dema nezůstává v ničem stranou. Společná píseň aspiruje na nejvtipnější song začátku roku 2022.

Na letošek Honza chystá další autorské písně a na programu bude i jedna velmi překvapivá spolupráce. V neposlední řadě se zpěvák plánuje svůj první velký koncert ve Fóru Karlín. Fanoušci se mohou těšit na celou řadu hvězdných hostů, tanečníky a show s výpravou, která si nezadá se zahraničními koncerty.