JamHovory – UDG

Ve dnech 9.- 11. června 2011 se uskutečnil další ročník festivalu JamRock, aneb měli jsme podle slov hlavního organizátora Libora Pavlaty další možnost přidat si TŘI DNY ŽIVOTA NAVÍC! Měli jsme tu čest, že nás organizátoři festivalu pozvali. Na oplátku jsme si pro všechny návštěvníky tohoto jedinečného festivalu, který patří do pětice největších festivalů v ČR, ale stále zde můžeme očekávat rodinnou atmosféru a pohodu, která se hledá na podobných velkých akcích velmi zřídka, připravili speciální projekt pod názvem JamHovory.

Vyzpovídali jsme 9 interpretů a jednoho Anděla poměrně neklasickými otázky a délkou rozhovoru. Rozhodli jsme jim položit tzv. „Tři otázky navíc“ a zjistit něco více z jejich osobnějšího života. Nechtěli jsme se tedy ptát na nové CD, jak vznikl název Wohnout a jaké festivaly letos dotyčná kapela pojede. Bohužel někdy jsme se ani těmto, klasickým otázkám nevyhnuli. V další řadě jsme nechtěli nudit ani vás, čtenáře v modrém světele monitoru a také proto jsme JamHovory vytvořili co nejstručnější a nejlidovější formou.

Tomáš Vohradský „Volt“ (UDG)

Který byl tvůj první koncert, na kterém si hrál? Když mi bylo asi 14 let, bylo to na střední obchodní škole v 10hodin dopoledne, v tělocvičně. Tam jsem hrál poprvé a bylo to úplně strašný. Protože tam byli všichni donucení být místo školy, ale zase, pak bylo vtipné, že já jsem asi 14 dní po tom chodil vždycky ve 14hod před tu školu a čekal jsem, jestli mě někdo pozná. Nikdo mě moc nepoznal. Ale bylo to dobrý no.

Který velký koncert jsi poprvé navštívil? Já na tu velkou kapelu pořád ještě čekám. Protože já už mám dlouho v plánu jet na moji nejoblíbenější skupinu Pixies, kterou jsem bohužel nezastihl v pražském klubu Akropolis. Jinak Rock for People bylo skvělý. A první velký koncert, to nevím, možná kapela Salmon Bob, kterou jsem v té době bral jako velkou.

Máš nějaké oblíbený místo, kam se rád vracíš? Na Malou Skálu v Českým ráji., to prostředí tam mám nejradši.

Další JamHovory:

JamRock – reporty