JamHovory – Tleskač

Ve dnech 9.- 11. června 2011 se uskutečnil další ročník festivalu JamRock, aneb měli jsme podle slov hlavního organizátora Libora Pavlaty další možnost přidat si TŘI DNY ŽIVOTA NAVÍC! Měli jsme tu čest, že nás organizátoři festivalu pozvali. Na oplátku jsme si pro všechny návštěvníky tohoto jedinečného festivalu, který patří do pětice největších festivalů v ČR, ale stále zde můžeme očekávat rodinnou atmosféru a pohodu, která se hledá na podobných velkých akcích velmi zřídka, připravili speciální projekt pod názvem JamHovory.

Vyzpovídali jsme 9 interpretů a jednoho Anděla poměrně neklasickými otázky a délkou rozhovoru. Rozhodli jsme jim položit tzv. „Tři otázky navíc“ a zjistit něco více z jejich osobnějšího života. Nechtěli jsme se tedy ptát na nové CD, jak vznikl název Wohnout a jaké festivaly letos dotyčná kapela pojede. Bohužel někdy jsme se ani těmto, klasickým otázkám nevyhnuli. V další řadě jsme nechtěli nudit ani vás, čtenáře v modrém světele monitoru a také proto jsme JamHovory vytvořili co nejstručnější a nejlidovější formou.

Tleskač

Jaký byl tvůj první koncert v životě, na kterém jsi byl? To byl asi Olympic.Bylo to v mládí u nás ve sportovní hale jako vánoční koncert, bylo mi asi 13 nebo 12 let. A jak mě to poznamenalo? Asi tak, že už nikdy nechci slyšet Olympic

Máš nějaké místo, na které se rád vracíš? Tak určitě. Ve spojení s hudbou mám rád festival Trutnov Open Air, tam se rád vracím.A jinak se rád vracím do Plzně.

Co vaše nové CD? Před čtrnácti dny jsme dotočili nové CD, jmenuje se „Never die songs“ a vyjde 22.června na našem desetiletém koncertě v Plzni, kde se začne i prodávat. Plánujeme i turné po hlavních městech Evropské Unie, určitě se toho nebojím, naopak, těším se.

Další JamHovory:

JamRock – reporty