James Arthur má venku novou desku YOU

James Arthur je britský zpěvák, výherce soutěže X Factor, který se nejvíce proslavil svou finálovou coververzí písně Impossible. Od výhry v roce 2012 má na svém kontě tři studiová alba. První nese název James Arthur a obsahuje hity jako Recovery, Get Down nebo You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You. Druhá deska Back from the Edge z roku 2016, nechybí na ní singl Say You Won’t Let Go. Nyní přichází s novinkou YOU, tu představí 28. ledna 2020 v Praze.

 

Na třetí studiovou desku čekali fanoušci tři roky. První singl z desky Naked, spatřil světlo světa už v listopadu 2017. Následovaly singly Empty Space, Falling Like the Stars, Treehouse a Finally Feel Good. Posledním zveřejněným singlem před vydáním alba byla titulní sklaba You, na které spolupracoval s americkým bubeníkem Travisem Barkerem z rockové skupiny Blink-182. Datum vydání poslední desky je 18. října 2019, vydání doprovází píseň Quite Miss Home.

V Praze zazpívá James Arthur potřetí. James vystoupí v pražském Foru Karlín 28. ledna 2020 po více než pěti letech. Vstupenky jsou v prodeji za pouhých 890 Kč.