Inovátoři Stone Sour navštíví Prahu!
20.6.2013
21.00
21.00

Corey Taylor, James Root… netřeba představovat tyto dva členy Slipknot. Tady nám ale o devítičlennou kontroverzní kapelu vůbec nejde. Proto se ponoříme se do nápoje smíchaného z whisky a pomerančové štávy… Znalci vědí, že půjde o nápoj Stone Sour, jehož jméno si převzala hard-rocková kapela z Iowy.

 

Stone Sour přišli s něčím novým. Konkrétně s novou deskou House of Gold & Bones – Parts 1&2., kterou sami označili „výzvou“. Přestože mohli vytvořit desku, která by měla tři až čtyři rádiovky, dvě pomalé balady pro plačící srdce, samozřejmě také pět kousků vymyšlených tak, aby neurazily, ale zároveň posluchače ničím neobohatily, a v závěru bychom měli dva tracky, ve kterých zjistíme, co kapela vlastně chce hrát… Corey měl vidinu a tu splnil – vytvořit desku s poutavým příběhem. Rozdělil ji na dvě části – první vyšla už v roce 2012 a letos přišli Stone Sour s Part 2, aby příběh dokončili. Příběh nebudu prozrazovat – jen si ho vysledujte! Stojí to za to… ☺

 

Jak moc se bude příběh do samotného dění koncertu vplétat, se dovíme už 20.června ve Velkém sále Lucerny! Lupen pořídíte za 750,- Kč.