INEKAFE PŘEDSTAVILI PRVNÍHO HOSTA EVROPSKEHO TURNÉ!

zdroj: archiv kapely_INEKAFE

Legendární skupina Inekafe začne rok 2015 vo velkém stylu. Po vydaní nového alba vyráží na turné, které nebude československé, ale rovnou evropské! Doprovázet je budou dva hosté a jméno toho prvního se dozvíte právě teď.

 

Punkrocková stálice Inekafe v čele se zpěvákem a kytaristou Vratkom Rohoňom vydává začátkem roku nové album, které nese název „Nevhodný typ“. Dlouho očekávaná deska uvidí světlo světa 1. ledna, ale nedočkavci mají možnost si toto album předobjednanat a těšit se z něj už měsíc předem.

K této příležitosti vyráží skupina na turné, které však nebude takové, na jaké jsme na slovenské poměry zvyklí. Inekafe navštíví města po celé Evropě!

 

Česko-slovenská část koncertní šňůry bude mít i dva hosty a první z nich je skupina Rybičky 48 – mimořádně oblíbená skupina nejen u nás, ale i na Slovensku.

„Je nám ctí, že můžeme byt součástí turné slovenské legendy, jakou je právě IneKafe. Už se velmi těšíme, jak to od 16. ledna společně roztočíme po slovenských a českých městech… “ hovoří zpěvák Jakub Ryba ze skupiny Rybičky 48.

Kdo však bude tím druhým hostem chlapci z Inekafe nechtějí prozradit, jediné co víme určitě je, že jeho jméno se dozvíme 6. prosince.

 

Termíny 20 rokov Nevhodní EU tour 2015:

16. ledna – Žilina, Dom odborov
17. ledna – Trenčín, Piano klub

28. ledna – Brno, Semilasso

29. ledna – Ostrava, Klub Garáž

31. ledna – Nitra, Nová Pekáreň

5. února – Praha, Lucerna Music bar

13. února – Zlín, Maters of Rock Cafe

14. února – Banská Bystrica, Zimný štadión

20. února – Košice, Mestská športová hala (Multi hala – Hádzanárska hala)

21. února – Poprad, Športová hala

13. března – Plzeň, Žebřík

14. března – Havlíčkův Brod, KD Ostrov

20. března – Kolín, Staré Lázně

21. března – Prostějov, Společenský dům

27. března – Znojmo, Hotel Dukla

28. března – Bratislava, Ateliér Babylon