Imodium vypluli na Vltavu již po páté!

Broumovští námořníci Imodium už slaví na Vltavě první „kulaté“ výročí. První parník totiž vyplul již v roce 2010, od té doby se změnilo mnohé. Odru vyměnila Cecílie, akustické sety vystřídala elektrika a každý rok se koná v jiném patře… Letos se hrálo v podpalubí.

 

Když se kapela začala připravovat na svůj pátý parník, nad Prahou bouřilo a asi i právě proto si své pódium Imodium připravili v nejspodnější části lodi Cecílie, oproti loňskému roku. První návštěvníci se začali seskupovat na pražské náplavce po sedmé hodině. A protože proběhlo vpuštění na loď hladce, mohlo se vyplout ve stanovený čas. Cecílie vyrazila proti proudu a v nejnižší části lodi začala hrát předkapela, kterou se pro tentokrát stala dvojice Black Lion. Na kluky se přišla podívat jen část přítomných.

 

Po deváté hodině přišli na řadu Imodium, kteří předvedli povedený set. Škoda jen nízkého stropu, který nedovolil návštěvníkům pořádně si zaskákat a s obtížemi i zatleskat. I t,i kteří nezamířili do podpalubí a užívali si plavby po Vltavě venku, o koncert nepřišli, koncert byl slyšet a přes řeku měl velmi pěkný zvuk. Zazněly písně z nového alba Valerie, ale i starší, až archivní písně kapely. Kotvu kapitán spustil na Rašínově nábřeží pár minut po desáté, tím zakončil dvouhodinovou plavbu s Imodium.

 

foto z akce…