Imodium přivezli Valerii do pražského Rock Café!

Kapela Imodium přivezla do pražského Rock Café svoji Valerii. V rámci jarního Valerie tour 2014, které čítá 14 zastávek,  představují kluci své novinkové album. A na pomoc si pozvali dva hosty!

 

Jako první se v Praze představila mladá parta z Opavy v čele s charismatickou zpěvačkou, All These Memories. Na to, jak byla energická jejich show, si od té hrstky posluchačů v sále zasloužili větší ovace. Přítomní fanoušci postávali u zdí a popíjeli zlatavý mok, občas suše zatleskali, ale to bylo vše.

Větší parádu a pořádný rock´n´rollový nářez předvedli Doctor Victor. Kapela, která se na celosvětové soutěži Global Battle of the Bands umístila na úžasném druhém místě, ihned za konkurenty z Anglie. A že právem, to dokázali Doctor Victor i v Rock Café! Sál byl slušně zaplněný, lidé si užívali kvalitní hudbu a někteří z nich si již s kapelou pozpěvovali texty písní. Na to, že je kapela na hudební scéně pouhé dva roky, dokáže publikum dostat do kolen. Doslova!

 

Pro mě silnou stránkou kapely, jsou rozhodně živé koncerty, ze kterých odcházíte naprosto nabiti energií a říkáte si, že přesně takhle to má vypadat! Imodium v Praze opět přesvědčili, že jsou kvalitní kapelou na české hudební scéně a že je fanoušci milují. Kromě hitů jako Koník, Žiletko, má lásko, Hlavou nebo Polarity zazněly samozřejmě písně z nového alba – Valerie, Nad Berlínem nebo Laní oči. Po koncertě většina přítomných obsadila bary a v afterpárty se pokračovalo až do pozdních ranních hodin..

 

Fotogalerie…