Imodium pokřtili svou Valerii v naplněném Paláci Akropolis!

Broumovská kapela Imodium vydala před nedávnem svoji novou desku. A jako každá nová deska, i Valerie byla pokřtěna, v Paláci Akropolis, za přítomnosti několika hostů a spousty fanoušků!

 

Jako předkapelu si Imodium zvolili partičku Wild Tides, kterou jsme bohužel nestihli. Do Paláce Akropolis jsme dorazili kolem deváté hodiny, kdy na pódiu společně se zpěvákem Thomem a bubeníkem Kárlem stála mladičká zpěvačka kapely Nanosféra, Žaneta. V této sestavě zazněla píseň Haló pane! z nové desky. Tento večer nebyla Žaneta jediným hostem. Na pódiu se s Imodium objevili také Honza Štrup (ex R48) s Johnnym Pištem (zakázanÝovoce) při jedné z nejstarších písní kapely, Koník, producent desky Martin Volák nebo jeden z hlavních aktérů klipu Valerie, Michal Skořepa, který si s Imodium zazpíval klidnou píseň Klub 27.

 

Jelikož se všichni hosté po svých vystoupení rozutekli do backstage nebo na bar, což jim přišlo asi důležitější než křest nějaké desky, zhostil se ho manager kapely Georgin. Křtilo se klasickým šampaňským, nic speciálního.

 

Imodium během svého setlistu zahráli kolem dvaceti písní, převážně z nové desky. Ovšem i osvědčené staré písně nesměly chybět (Břehy, Žiletko má lásko, Dostavníky..). Atmosféra byla skvělá, fanoušci skandovali, koncert si užívali, Imodium měli jejich plnou podporu. I na přídavek došlo.

 

Koncert byl skvělý, i když na můj vkus až moc „přeřvaný“. I tak chválím, jelikož živá vystoupení této party jsou pro mě jejich silnou stránkou!

 

Fotogalerie…