IMODIUM A PORTLESS řekli NE!  Společné turné No Man uvádí stejnojmenný klip!
2.11.2018
11.00

Právě probíhající turné kapel Imodium a Portless dostalo název podle společného singlu No Man, který pro tuto příležitost obě kapely nahrály. K singlu vznikl i výpravný videoklip, který bude pro mnohé kontroverzní.

 

Videoklip, se natáčel v karlínských kasárnách a kromě členů obou formací, v něm vystupuje i rapper Henry D, který dlouhodobě hostuje v kapele Portless. Na své si přišli i fanoušci obou kapel, kteří byli k natáčení přizváni s příslibem nevšedního a divokého zážitku.

 

„Bylo úžasný vidět a cítit, jak všichni vědí, proč tam jsou. O co nám společně jde. Touto písní jsme chtěli dát najevo protest proti stádovitosti a lenosti společnosti v současné době plné konzumu a tlaku korporátů,“ vysvětluje Tomáš ‚Thom” Fröde, frontman kapely Imodium.

Vznik videa byl produkčně velmi náročný o čemž vypovídá i to, že přípravy trvaly bezmála tři měsíce. Režie klipu se ujal bubeník kapely Portless Zbyněk Raušer.

 

„Natáčení, bylo jedno z nejrozsáhlejších, co naše kapely zažily. V jeden moment bylo na place více jak sto lidí. Komparz, štáb, pyrotechnici a další. Pikantní bylo, že na některé záběry byl pouze jediný pokus, což je vždy velice náročné „ dodává Kryštof Michal, zpěvák kapely Portless.

Termíny turné NO MAN:

2.11. Svitavy, Tyjátr – alternative Club

3.11. Broumov KD Střelnice

10.11. Krnov, Kofola Music Klub

28.11. Praha, Rock Café

30.11. Brno, Metro Music Bar

1.12. Nový Jičín, Music Club Drago

7.12. Plzeň, Buena Vista Club

8.12. Chrudim, R Klub